Сьогодні Вінниця прощається з оборонцем України Олександром Цимбалюком

Сьогодні Вінниця віддає останню шану Олександру Цимбалюку — мужньому воїну, який добровільно став на захист України після початку повномасштабної війни. Захисник служив мінометником і кулеметником у складі 4-ї окремої танкової бригади, а згодом — у 14-й бригаді оперативного призначення «Червона Калина» Національної гвардії України. За хоробрість у боях на Куп’янському напрямку був нагороджений відзнакою командира ОТУ «ЛИМАН». Свій останній бій він прийняв поблизу Єлизаветівки на Донеччині. Герою навіки залишилося 39 років.

З війни на Олександра чекала вся родина – батьки, старший брат – та численні друзі. За спогадами близьких, його вирізняли непідробний патріотизм і надзвичайна людяність. Він завжди допомагав тим, хто цього потребував, і свого часу співпрацював з волонтерською організацією.

Олександр Цимбалюк народився 29 серпня 1985 року у Вінниці. Після здобуття базової освіти у загальноосвітній середній школі №16 він опанував професію кухаря у професійно-технічному училищі №19. Працював у місті на одному з підприємств харчової промисловості.

«Олександр був справжнім у всьому. Господарем, який вмів приготувати найкращі частування; сином, який давав батькам лише приводи для гордості: другом, який не рахуючись із власним часом, завжди першим підставляв плече допомоги; та воїном, який вважав захист рідної землі своїм найголовнішим обов’язком, – розповідає двоюрідна сестра полеглого Захисника Оксана. – Олександр завжди зустрічав людей добрим словом, і не обділяв турботою тварин. На Куп’янському напрямку в нього навіть була своя хвостата улюблениця – кішка, яку прихистив, та до якої прикипів усім серцем… Найбільшою його мрією було повернутися додому з перемогою, обійняти рідних і відновлювати звільнену країну».

Церемонія прощання із Олександром Цимбалюком розпочнеться об 11:00 за адресою: вул. М. Литвиненко-Вольгемут, 19 та о 12:00 – у стінах Спасо-Преображенського кафедрального собору.

Чин поховання воїна відбудеться о 13:00 на Алеї Слави Сабарівського кладовища.

Висловлюємо співчуття рідним та близьким. Вічна пам’ять і шана полеглим Захисникам України!

Джерело – новини ВМР

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin