У Подільському зоопарку народились діти війни

У Вінницькому зоопарку поповнення у родині полярних вовків, які перебувають під опікою Вінницький блог №2.

Про це на сторінці у фейсбук повідомив Подільський зоопарк.

“Народження малюків у зоопарку вже чекали, бо саме в перший день війни, 24 лютого, бачили, як полярний вовк залицявся до своєї вовчиці. Потомство з’явилось на світ через 64 дні. Попри те, що під час будівництва вольєру були передбачені місця, в яких молодій мамі було б комфортно перебувати з потомством, народила вовчиця у норі, яку вирила сама. Втім, час від часу вона змінює локацію і переміщує  малюків в інші схованки, які є у вольєрі.

Наразі всі відвідувачі можуть побачити малюків у відкритому вольєрі. Щоправда, переважну більшість часу дітлахи перебувають у норі, яку вирили їх батьки. Назовні вони вибираються переважно тоді, коли гріє сонечко.

Точна кількість малюків та яка їх стать, поки що достеменно невідомо. Вовченята виходять на прогулянку не усі разом, а по черзі. Однак за спостереженнями працівників зоопарку, серед новонароджених є і дівчатка, і хлопчики.

Харчуються малюки переважно материнським молоком. Втім, і до дорослої їжі проявляють цікавість. Доки тато обгризає шмат м’яса, найвідважніше вовченя знайомиться із запахом та смаком їжі, яка у дорослому житті стане його основним харчем. Прилаштувавшись біля тата,   облизує м’ясо та намагається відірвати хоча б невеличкий шматочок.

Вовченята немов пухнасті комочки. Наразі вага малюків близько двох кілограмів. Народились вони з коричневим забарвленням хутра. У дикій природі такий колір при народженні дає  можливість краще маскуватись. Коли вовченята досягнуть статевої зрілості, змінять колір забарвлення хутра на білий”.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin