Вінницький центр з виготовлення протезів повертає воїнам жагу до життя

Поки українські воїни безстрашно борються на фронті проти російської навали, маємо забезпечувати їм надійний тил. Наші бійці мають бути певні – за їх спинами надійні люди, які завжди допоможуть, підтримають та у разі потреби поставлять на ноги.

Про це повідомляє телеканал  ВІТА.

Як у Вінниці разом із протезами військовослужбовцям повертають жагу до життя розповідає Сергій Юзвак – директор центру з виготовлення протезів.

Свою подяку нашим воїнам Сергій Юзвак виказує не словом, а ділом – забезпечує їхню реабілітацію та навчальні протези коштом самого центру. В арсеналі «Ортопедсервісцентру» зосереджені передові технології світу – якісні матеріали з Німеччини, Канади та Японії. А професійна команда майстрів і реабілітологів готова сумлінно працювати для героїв України.

Війна суттєво змінила режим роботи всіх українських підприємств, і наше – не виняток. Маємо велику завантаженість, бо дуже багато приходить хлопців після поранень, втрати кінцівки. Мусимо забезпечити їх протезно-ортопедичними виробами, – говорить директор підприємства «Ортопедсервісцентр» Сергій Юзвак.

За його словами, вітчизняне протезування вже давно вийшло на високий рівень. Зокрема, завдяки використанню високоякісних комплектуючих іноземного виробництва.

Наші фахівці неодноразово проходили навчання від представників провідних іноземних компаній, які виробляють такі комплектуючі. Підвищували свої навички, отримували відповідні сертифікати. Тому можу з впевненістю сказати, що в Україні протезування вже давно вийшло на європейський рівень, – додає Сергій Юзвак.

Пояснив експерт і те, якого рівня мобільності протезно-ортопедичні вироби потрібні нині українським військовим.

Свого часу ми консультувались із фахівцями з вінницького військового госпіталю і вони радили нам обов’язково використовувати для військових протези четвертого рівня мобільності (пацієнт з цим ступенем мобільності практично повністю відповідає здоровій людині – ред.). Адже після отримання протезу вони знову йдуть на комісію, де визначається їх здатність до подальшої служби. А буває, що хлопці одразу кажуть, давайте нам протез і ми знову підемо захищати Україну, – говорить директор підприємства.

Втім, Сергій Юзвак наголошує на тому, що навіть, якщо боєць не зможе далі боронити країну на передовій, йому треба буде обов’язково налагоджувати повноцінне подальше життя. І вироби «Ортопедсервісцентру» цьому сприятимуть в першу чергу.

Нині підприємство, не чекаючи поки повною мірою запрацює механізм державної компенсації, самостійно «поклало на свої плечі» всі матеріальні витрати по утриманню, проживанню, харчуванню та виготовленню навчально-тренувальних протезів для наших захисників.

Передусім йдеться про:

  • Безкоштовне виготовлення надсучасних мобільних протезів;
  • Безкоштовну реабілітацію за допомогою професійного, медичного обладнання;
  • Комфортне проживання та якісне, ситне харчування;
  • Реабілітаційний Центр із мультикомплексним підходом.

Робимо усе, щоб не втрачаючи часу, дати нашим воїнам можливість якомога швидше пройти фізичну реабілітацію, а також підтримати їх психологічно, – каже Сергій Юзвак.

 «Ортопедсервісцентр» функціонує з 2010 року для надання послуг людям з обмеженими можливостями. Пріоритетним напрямком діяльності підприємства є безплатне забезпечення інвалідів, дітей-інвалідів, дітей віком до 18 років, а також ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ і ветеранів державної пожежної охорони, постраждалих внаслідок антитерористичної операції та інших окремих категорій населення протезно-ортопедичними виробами за їх індивідуальною заявкою.

Метою підприємства є забезпечення людей якісними та високофункціональними виробами для повернення їх до здорового способу життя.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin