Головна ялинка країни складатиметься із дерев, вирощених на Вінниччині

Державні підприємства лісового господарства області розпочали реалізацію новорічних дерев. А справжньою несподіванкою стало те, що для головної новорічної ялинки країни вперше закупили зелені хвойні красуні з Вінниччини.

Про це повідомляє Вінниця.інфо з посиланням на Вінницьке обласне управління лісового та мисливського господарства.

276 сосон вирушили у столицю з Бершадського держлісгоспу.

«Перемовини між лісгоспом та замовником тривали півтора місяці, – розповідає Микола Краснєєв. – Адже у замовника були чіткі вимоги стосовно розміру дерев, відтінку хвої. Ми фотографували новорічні дерева, відправляли відео кожної розмірної групи. Їх був цілий ряд – від 1 метра до 3,5 метрів. Кожна відправлена до столиці сосна маркована пластиковою биркою із штрих-кодом».

Також Микола Володимирович зазначає, що держлісгоспи Вінницького ОУЛМГ постійно відслідковують попит, шукають замовників в Інтернеті, беруть участь у тендерах для того, щоб отримати те чи інше замовлення. Адже це – додаткові надходження для підприємства. Лісівники впевнено можуть й надалі виконувати замовлення на реалізацію новорічних дерев – як для області, так і для столиці.

Нагадаємо, що цього року лісівники Вінниччини мають для реалізації населенню новорічних дерев у кількості майже пів мільйона штук. Загалом у держлісгоспах Вінницького обласного управління лісового та мисливського господарства новорічні ялинки вирощуються на площі 421 га. На цих новорічних плантаціях (шкілках) зростає 1 млн. 170 тисяч вічнозелених красунь.

Лісівники вирощують новорічні ялинки та сосни у середньому до 5-8-річного віку. Після чого зелені красуні заготовляють для реалізації населенню. У лісгоспах заготівля новорічних дерев проводиться чітко з погодженням Мінекології, облдержадміністрацією та обласною радою. Ялинки, що реалізовуються у лісгоспах чи на ялинкових базарах, обов’язково марковані пластиковою биркою із штрих-кодом та спеціальним засобом кріплення бирки до стовбура ялинки.

Раніше ми писали, що головна ялинка Вінниці обійдеться у мільйон: для неї куплять 321 дерево з Хмельниччини та іграшки у формі шишок.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin