У Вінниці проголосували за виділення коштів для організації та надання безоплатної виїзної стоматологічної допомоги Захисникам та Захисницям, які перебувають на фронті

Відповідне рішення було сьогодні прийняте на сесії Вінницької міської ради. Кошти підуть на закупівлю палива, розхідних матеріалів для мобільного стоматкабінету та виплату заробітної платні лікарям міського комунального підприємства «Медичний стоматологічний центр», які здійснюватимуть виїзди на фронт.

Рішення було прийняте у рамках Програми заходів забезпечення обороноздатності військових частин та інших військових формувань Вінницького гарнізону, територіальної оборони та мобілізаційної підготовки на території Вінницької міської територіальної громади на 2021-2025 роки. Його метою є забезпечення якісних та безоплатних послуг з надання стоматологічної допомоги Захисникам та Захисницям, які наразі перебувають на фронті.

У департаменті цивільного захисту зазначають, що звернення про організацію надання стоматологічної допомоги на фронті надходили уже неодноразово.

«Наразі організація стоматологічної допомоги є важливою для наших Захисників та Захисниць, які перебувають на фронті, – зазначає директор департаменту цивільного захисту Олег Парфілов. – Виділені кошти мають піти на закупівлю розхідних матеріалів, які потрібні для лікування, палива як для автомобіля, так і для генератора, який забезпечуватиме роботу обладнання цього стоматкабінету, а також – виплати заробітної платні лікарям-стоматологам, які здійснюватимуть виїзди на фронт».

Нагадаємо, що за ініціативи міського голови, з допомогою волонтерів та підприємців було облаштовано пересувний стоматологічний кабінет на базі автомобіля, який передала Вінницька міська клінічна лікарня швидкої медичної допомоги. Пересувний стоматкабінет надаватиме широкий спектр стоматологічної допомоги Захисникам та Захисницям, які наразі перебувають на фронті.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin