140 учасників з 10 спортивних клубів Хмельницької та Вінницької областей виборювали першість у чотирьох вікових категоріях: 6-7р., 8-9р., 10-11р. та 12-13р.

-В результаті напружених двобоїв перше загальнокомандне місце виборов клуб «У-ВЕЙ» смт. Стрижавка Вінницького району, друге – клуб «ДАО» м. Бар, третє – клуб «Оріон» Липовецького району. Серед наших спортсменів переможцями турніру стали – Буніна Марта, Плахотнюк Михайло, Бородатий Іван, Ліпін Вадим, Чернецький Артем, Мандра Степан, срібні призери – Базилевич Катерина, Мазуренко Владислав, бронзові – Лесь Дмитро, Захарчук Андрій, Мазуренко Антон, Чернелівський Ростислав, Лемешов Влад, Пальонко Андрій, Мельницький Іван, Яцков Ілля, Василевич Антон, Рошак Олександр, Носенко Денис, Одиноких Антон, Шустер Андрій. Висловлюємо подяку спонсорам за професійну організацію турніру та надання матеріальної та фінансової підтримки, завдяки чому було здійснено безкоштовне харчування всіх учасників змагань, – каже головний суддя змагань Микола Язвенюк.