Вінничани здобули 9 золотих, 3 – срібних та 7 – бронзових медалей на Всеукраїнських змаганнях зі спортивного орієнтування

Складна місцевість, нові карти, цікаво сплановані дистанції. Спортсмени з Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи № 2 брали участь у чемпіонаті України зі спортивного орієнтування серед дорослих, юніорів та юнаків, а також Всеукраїнських змагань зі спортивного орієнтування «UZHGOROD OPEN – 2023», присвячені 60-річчю спортивного орієнтування в Україні. У підсумку проходження дистанцій наші хлопці та дівчата здобули 9 золотих, 3 – срібних та 7 – бронзових медалей.

Як розповіла тренерка Вінницької МДЮСШ № 2 Людмила Пронтішева, чемпіонат відбувався в місті Ужгород, де визначили найсильніших орієнтувальників.

«Це були ювілейні змагання, присвячені 60 річниці спортивного орієнтування в Україні. Участь у них брали 550 спортсменів із 22 регіонів України. Також на спортивне свято приїхали учасники з Чехії, Норвегії, Словаччини, Румунії, Литви», – говорить Людмила Пронтішева.

Програма заходу передбачала три змагальні дистанції: коротка, довга та спринтерська.

Окрім них, були ще дистанції «Kids» (для зовсім маленьких учасників) та «Open».

«У змаганнях брали участь спортсмени різного віку: наймолодшому було 6 років, а найстаршому – 85. Це доводить, що спортивне орієнтування під силу кожному, варто мати лише бажання ним займатись!» – додає тренерка.

За її словами 27 та 28 жовтня учасники змагалися на новій карті навколо села Барвінок (коротка та довга дистанція). І навіть сильна злива першого змагального дня не стала на заваді для спортсменів.

А 29 жовтня відбувся спринт та майстер-клас для всіх охочих у центральній історичній частині Ужгорода – орієнтувальники мали змогу не лише позмагатися, а й побачити найвідоміші туристичні родзинки старого міста.

Так, за підсумками цього турніру вихованці Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи № 2 здобули такі місця: