В День рибалки біля водойм Жмеринщини збираються ті, хто звик відпочивати душею з вудочкою в руках, зливаючись із природою. Та ті, хто любить позмагатись заради титулу «крутішого рибалки». Вже понад 20 років ГО “ВФСТ “Колос» з нагоди світа провів змагання на найбільший вилов.

-13 липня на березі Северинівського ставка зібралось 28 учасників 9 команд: Северинівської ОТГ, Браїлівської селищної ради, Станіславчицької, Носківецької, Сербинівської, Леляцької, Жуковецької, Телелинецької, Олександрівської сільських рад. Окремо слід відзначити змагання і серед ветеранів спорту в різних вікових категоріях. В азартній, боротьбі з 6 год. ранку до 12.30 год. знатні рибалки району показували свою майстерність. Ніхто не залишився без улову, – розповіли у Жмеринській РДА. – Навіть найменший рибалка – Тимур Скалов з Чернятина, якому виповнилось 5 років, зловив карасиків. Після зважування виявили переможців. Ними стала команда Станіславчицької сільської ради, які виловили 5 кг 200 г риби. Друге місце посіла команда Носковецької сільської ради із уловом 3кг 970г. ІІІ місце – команда Северинівської ОТГ результатом 2кг 220г. В індивідуальному заліку І місце посів Ілля Лахман, ІІ місце – Олександр Войтович, ІІІ місце – Олександр Тарнавський.Серед ветеранів кращими в своїх вікових категоріях були : Михайло Рожок, Василь Марчук, Павло Бойцун.

Переможці змагань нагороджені медалями та грамотами. Призери – грамотами.