У Вінниці Центр VinSmart спортивного напрямку відкрив свої двері для дітей

З 1 березня ще один Центр VinSmart для дітей розпочав свою діяльність. Це унікальний центр з фокусом на спорті, який розташований за адресою вулиця Соняшникова, 5. Приміщення було відремонтоване і спеціально адаптоване для для занять з різного виду спорту.

Побігати у футбол, зіграти в настільний теніс, позайматись фітнесом, зіграти настільні ігри й просто поспілкуватись тепер можуть як юні вінничани, так і гості міста. Усі заняття відбуваються на безкоштовній основі.

Розклад занять, які доступні в VinSmart Центрі:
• дитячий фітнес:
вівторок та четвер, 15:00-16:00
вівторок та четвер, 16:00-17:00

• футбол:
вівторок, 17:00-18:00
п”ятниця, 16:00-17:00

• настільний теніс:
понеділок та середа, 15:00-16:00
понеділок та середа, 16:00-17:00

• настільні ігри:
понеділок та п”ятниця, 17:00-18:00

Як розповів директор КЗ «Центр підліткових клубів за місцем проживання» Дмитро Мира, цей простір стане чудовим майданчиком для шанувальників активних видів спорту.

«Власне, щоб діти громади мали змогу ходити на безкоштовні заняття, спільно з муніципалітетом ініціювали створення такого простору. Окрема вдячність за проявлену ініціативу депутатам облради Дмитру Чаленку та депутатці міськради Світлані Василюк, – каже Дмитро Мира. – У приміщенні створили комфортні умови, тут є душ, переодягальні. Діти можуть займатись на сучасних тренажерах, грати на футбольному полі. На випадок повітряної тривоги є укриття. Отож, запрошуємо всіх охочих долучатися до нашого спортивного центру».

Додаткова інформація за телефоном: 099-474-30-90

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin