Стратегічна цілі проєкту Програми комплексного відновлення території ВМТГ на 2024-2027 роки

Швидкий і ефективний механізм, який окреслює стратегічні цілі для якісних трансформацій, – це проєкт Програми комплексного відновлення території ВМТГ на 2024-2027 роки. Документ ухвалили сьогодні, 13 червня, під час засідання виконавчого комітету Вінницької міської ради.

Як розповіла заступниця директора департаменту відновлення та розвитку ВМР Діана Мацюк, виклики, спричинені повномасштабною війною, які зараз стоять перед громадою, – це можливість закласти основу для якісних змін.

«Розробка Програми комплексного відновлення буде сприяти впровадженню таких сучасних підходів та практик розвитку, як людиноцентризм та раціональне просторове планування, забезпечення балансу розселення та розміщення робочих місць, а також триматиме в центрі уваги сталу міську мобільність, безбар’єрність, енергоефективність, екологічність, збереження культурного розмаїття та національної пам’яті», – зазначила вона.

Серед стратегічних цілей проєкту Програми: безпечне середовище, стійка громада, турботливе врядування.

В межах стратегічної цілі «Безпечне середовище» громада ставить за мету підвищення обороноздатності, створення безпекових умов життєдіяльності, відновлення пошкодженої та модернізація критичної інфраструктури з урахуванням принципів безбар’єрності, енергоефективності, адаптації до змін клімату та стійкості до безпекових загроз, а також формування згуртованого інформаційно-культурного простору.

Стратегічна ціль «Стійка громада» передбачає: створення умов для відновлення та розвитку людського капіталу, ефективне використання потенціалу території, досягнення екологічного балансу та впровадження принципів інноваційної, зеленої та циркулярної економіки.

Ціль «Турботливе врядування» має на меті наближення систем управління до міжнародних стандартів та кращих практик, а також впровадження заходів, які б поліпшили доступність муніципального простору.

Джерело: ВМР

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin