Екологічна свідомість у дії: відбудеться обговорення стану малих річок Вінниці, 18 червня о 18:00 в хабі «Місто змістів»

Вінниця, одне з найзеленіших міст України, славиться своїми річками та водоймами. Проте як і в багатьох інших містах, малі водойми потребують уваги та турботи. Саме тому КП «Інститут розвитку міст» організовує зустріч, присвячену обговоренню стану малих річок Вінниці, яка відбудеться 18 червня о 18:00 в хабі «Місто змістів» за адресою: вулиця Григорія Сковороди, 11. Цей захід є важливим кроком на шляху збереження та відновлення природних багатств нашого міста.

Як зазначають фахівці Інституту розвитку міст, громадські зібрання мають низку суттєвих переваг для місцевих спільнот, особливо коли йдеться про екологічні питання. Адже зустрічі дають можливість донести до широкої аудиторії інформацію про поточний стан водойм, екологічні проблеми та можливі шляхи їхнього вирішення. Це сприяє формуванню екологічної свідомості серед громадян.

Під час зустрічі організатори будуть ділитися власним досвідом та ідеями щодо малих річок Вінниці.

«Запрошуємо на зустріч усіх, кому небайдужа доля малих річок нашого міста. Хочемо розказати, що було зроблено за попередні три роки й що можна зробити зараз, навіть за мінімальних ресурсів та можливостей», – зазначають організатори.

Більше інформації можна знайти на сторінці у Facebook – Малі річки Вінниці.

Джерело: ВМР

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin