“Для нас важливо, щоб були збережені робочі місця, щоб виплачувались належним чином заробітні плати”, – мер Моргунов

Підприємство ТОВ «Поділля-Залізобетон» – одне з найбільших підприємств галузі у Вінницькій області.  За останні роки підприємство модернізували, і зараз тут працюють близько 200 спеціалістів. Під час карантину замовлень у підприємства  поменшало, але керівництву вдалося зберегти робочі місця. Сьогодні, 18 вересня,  міський голова Сергій Моргунов відвідав підприємство, аби поцікавитися, як працює воно в умовах пандемії та які плани розвитку формує.  

Продукція, яку виробляє підприємство, сертифікована і відповідає вимогам сучасного будівельного процесу. А це – морозостійкість, водонепроникність, міцність та інші характеристики. Зокрема, на підприємстві виготовляли мостові балки, які були використані під час реконструкції мосту по вул. Чорновола, а також плити для улаштування трамвайних колій у рамках реконструкції Замостянської. 


«У нас на підприємстві працює 197 працівників. Середня заробітна плата 16 000 грн. Ми відчули на собі карантинні обмеження, адже будівельні майданчики майже не працювали, тому і замовлень поменшало.  Обсяг зменшився десь на 20%, але ми не скоротили жодного працівника. За останні роки завод було модернізовано і ми готові освоїти виробництво нових видів продукції, якщо будуть відповідні замовлення», – розповів генеральний директор підприємства Тарас Присяжнюк. 

Під час спілкування із працівниками ТОВ «Поділля-Залізобетон» міський голова Сергій Моргунов зазначив, що за останні роки у місті створили 9000 нових робочих місць. Відкрились 3 нові заводи: «Грін Кул», «Електричні системи», KNESS PV, впровадили додаткові потужності на 7 підприємствах. Також очільник міста зазначив, що дуже важливо, коли продукція місцевих виробників конкурентоздатна.

Сергій Моргунов цікавився планами розвитку підприємства, зокрема можливостями налагодження виробництва спеціальних конструкцій для будівництва вантових мостів. Адже серед масштабних стратегічних проектів у сфері інфраструктури Вінницької міської громади  – влаштування мосту через залізничні колії, який має з’єднати два райони – Замостя та Тяжилів. 


«Підприємство робить багато для міста Вінниці, ця продукція є по всьому місту. З точки зору економіки, для нас дуже важливо, щоб підприємство працювало, сплачувало податки і виплачували своїм працівникам заробітну плату не в конвертах.  Для нас важливо, щоб були збережені робочі місця, щоб виплачувались належним чином заробітні плати, адже від цього залежить добробут вінничан. Адже саме надходження до міського бюджету дають нам можливість розвиватися і працювати, в тому числі, над покращенням ситуації в охороні здоров’я в умовах епідемії», – зазначив Сергій Моргунов. 

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin