Мери міст України назвали вимоги до влади щодо опалювального сезону

Мери українських міст назвали вимоги до влади щодо опалювального сезону  
Мер Миколаєва Олександр Сєнкевич, мер Кропивницького Андрій Райкович та мер Маріуполя Вадим Бойченко озвучили свої вимоги до влади щодо опалювального сезону.


Про це повідомляє видання “Коментар”.
Очільники міст, зауважили, що для усунення небезпеки зриву опалювального сезону. Вони вважають, що потрібно переглянути договори з постачатьниками газу, розблукувати  рахунки та зважити на потреби лікарень і шкіл.
 
“Заблоковані рахунки не дають нам можливості навіть технічно підготуватися до нового опалювального сезону. Ми в екстреному темпі маємо ще провести випробування тепломереж та за необхідності їх відремонтувати”, — заявив мер Миколаєва Олександр Сєнкевич.


“Владі слід розуміти, що бюджетні установи — це не лише адміністративні будівлі, де міськрада, виконком та міські департаменти. Це і лікарні, і школи, і дитячі садочки. Міська влада зможе витримати “зниження градусу” в приміщеннях. Але не пацієнти лікарень чи діти в школах та дитсадках”, — наголосив мер Кропивницького Андрій Райкович.
 


“Терміни оплати за спожитий природний газ повинні збігатися з термінами оплати населенням за послуги теплопостачання. Необхідно виключити передоплату чи/та авансові платежі та повернутися до звичної практики оплати за вже спожитий газ. Потрібно привести розмір штрафних санкцій для підприємств теплопостачання до відповідного розміру штрафних санкцій для населення і не застосовувати штрафні санкції на заборгованість за природний газ, яка склалася у зв’язку з несплатою населенням послуг за теплопостачання”, – сказав мер Маріуполя Вадим Бойченко.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin