На Європейській площі відбудеться святкування Дня студента

Святкування, що охоплює студентство всієї області вперше відбудеться у Вінниці. На Європейській площі 16 листопада 2021 року з 15:00 до 21:30 триватимуть заходи до Міжнародного дня студента.

У програмі заходу:

  • локації з презентаційними матеріалами від навчальних закладів;танцювальний флешмоб студентської молоді Вінниччини;
  • виступи кращих творчих колективів навчальних закладів області;
  • конкурс з розробки кращого герба навчального закладу, який передбачає створення герба чи логотипа власноруч із оригінальних матеріалів. Переможця обиратимуть за результатами відкритого голосування. Автори найкращого герба отримають подарунки від спонсорів та партнерів заходу;
  • нагородження кращих студентів грамотами обласної державної адміністрації та обласної Ради, за активну участь та вагомий внесок у розвиток молодіжного руху Вінниччини,
  • з 18:00 до 21:00 години відбудеться святкова дискотека «Оpen Аir» для молоді. На сцені виступатиме кавер-гурт «PULSAR»;
  • шоу-сюрприз.


Родзинкою святкування стане танцювальний флешмоб студентської молоді Вінниччини. За словами керівниці МЦ «КВАДРАТ»Наталі Штогрин у флешмобі візьмуть участь близько 400-500 студентів з Тульчина, Гайсина, Могилів-Подільського.


Для підготовки дійства запросили хореографа-постановника Івана «JOZZZ» Дунаєвського.


«Флешмоб – це лише символ. Не дивлячись на те, з яких вони закладів, вони можуть зробити спільне шоу, працювати як один організм і показати, що наша молодь сама талановита. Їм просто потрібно дати шанс, ми його дали, і вони його використовують плідно» – розповідає хореограф Іван «JOZZZ».


Учора, 10 листопада, на прес-конференції організатори розповіли про мету заходу та його деталі.


«Ми хочемо об’єднати студентську молодь спільною справою і спільним відпочинком. Тому, що вони на жаль багато часу проводять в режимі онлайн, навіть не спілкуючись один з одним, і не мають можливості поспілкуватися зі своїми колегами з інших університетів, коледжів» – зазначив заступник голови Вінницької обласної Ради Ігор Івасюк.


«Концерт талантів, який планується має подвійну мету. З матеріалів виступу ми спочатку оберемо ті, що лягають під концепцію свята, і ці представники виступлять на концерті. І друга мета – ці промо матеріали будуть використані як вітальні листівки кожного закладу в соціальних мережах» – говорить Наталя Штогрин.

На конференції підняли питання карантинних обмежень й повідомили, що якщо Вінниччина потрапить до червоної зони – захід перенесуть.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin