Сьогодні Вінниця проводжає в останню путь захисника України Дмитра Пясецького
Дмитро Пясецький мобілізувався до війська торік. Був старшим стрільцем-оператором окремого штурмового полку. Разом із побратимами захищав країну на сумському напрямку. 5 травня під час виконання бойового завдання поблизу села Іскрисківщина потрапив під удар ворожого FPV-дрона. Отримане у бою поранення, виявилося несумісним із життям. Воїну навічно залишилося 37 років.
Народився Дмитро Пясецький 22 грудня 1987 року у Вінниці. Здобув освіту у 12-й загальноосвітній школі, а по тому у Вищому професійному училищі №11 за спеціальністю «Оператор комп’ютерного набору». Певний час працював на заводі з виготовлення паркетної дошки Барлінек.
«Дмитру рано довелося подорослішати. У 12-річному віці він залишився без матері. Дитиною він дуже важко переживав втрату неньки та, мабуть, до кінця так і не оговтався. Це позначилося на всьому його подальшому житті», – розповіла тітка полеглого оборонця України Емілія.
Чин поховання воїна відбудеться сьогодні на Алеї Слави Сабарівського кладовища. Початок о 10:30.
Співчуття рідним та близьким. Вічна пам’ять полеглим Захисникам України!
Джерело – новини ВМР