Україна здобула “золото” в останній день Паралімпіади-2022. Це остання нагорода українців

Збірна України здобула останню медаль на Паралімпійських іграх у Пекіні. Відбулося це в заключному виступі у лижних перегонах – відкритій естафеті.

Відкрита естафета – один із стартів у лижних перегонах з тривалістю у 2.5 км кожен етап. У гонці можуть брати участь як чоловіки, так і жінки, причому один спортсмен може пробігти навіть два етапи.

Від України участь у відкритій естафеті на Паралімпіаді-2022 брали Дмитро Суярко (клас із порушенням зору), Григорій Вовчинський (клас стоячи), Василь Кравчук (клас сидячи) і Анатолій Ковалевський (клас із порушенням зору). І у цьому складі українці вибороли “золото”.

Майже усю гонку Україна йшла у топ-3. Етап Григорія Вовчинського Україна завершила першою, тоді як перед заключним опустилася на четверту позицію.

І все ж Анатолію Ковалевському вдалося вибороти “золото” Паралімпіади-2022. На останньому колі він випередив представника Франції, і перетнув фінішну лінію першим.

У змішаній естафеті, яка відбулася перед відкритою, Україна також претендувала на медаль. Але у підсумку посіла лише четверте місце.

Виступ у лижних перегонах став останнім для України на Паралімпіаді-2022. За два дні до цього українські параатлети припинили виступи у біатлоні, ставши переможцями медального заліку у цьому виді спорту.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin