Сьогодні у Вінниці відбулися одразу дві толоки – на вулиці Привокзальній та у Вишенському парку

Сьогодні, 16 травня, у Вінниці відбулися одразу дві толоки – на вулиці Привокзальній та у Вишенському парку. Інспектори КП “Муніципальна варта” та віряни церков “Ємануїл” та “Спасіння” прибирали прибережно-лісові смуги від сміття.

Як розповів начальник КП “Муніципальна варта” Віталій Чигур, цьогоріч слідкувати за чистотою та підтримувати порядок в місті доводиться в нових умовах, але реалізувати задумане вдається. Поки що прибирають пляжні та прибережно-лісові смуги поблизу водойм.

“Зараз дуже акцентуємо увагу й на заходах безпеки, адже воєнний час змушує підлаштовуватися під нові реалії. Навіть на таких територіях, які ми прибираємо від сміття, можуть бути небезпечні для життя предмети. Тому перед прибиранням обстежує місцевість інспектор, а після того люди приступають до роботи”, – каже Віталій Чигур.

В середньому прибирання триває близько двох годин. Далі сміття забирають працівники служби “Ековін”. Щоб швидше опрацювати зібране, волонтери на місці одразу сортують сміття на різні фракції, додає Віталій Чигур.

В минулі роки до таких екологічних акцій здебільшого залучали студентів, втім зараз активно допомагають Муніципальній варті представники релігійних громад.

“Ми дуже вдячні за допомогу, – додав Віталій Чигур. – Минулої суботи ми прибирали прибережну смугу річки Південний Буг по вулиці Гонти та Богдана Ступки, а також прибирали поблизу річки Тяжилівка. Шкода, звісно, що сміття виявляється багато. Тому я закликаю вінничан не засмічувати зони для відпочинку та прибирати після себе”.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin