У Вінниці рятувальники «прозоро» перевіряють пожежну безпеку у готелях (ФОТО, ВІДЕО)

У Вінниці 27 вересня рятувальники провели черговий рейд для перевірки готелів на дотримання правил пожежної безпеки. Навідались пожежні разом із журналістами до двох готелів – «Франція» та «Вінниця». Загалом до грудня співробітники ГУ ДСНС в області мають перевірити 172 об’єкти – на виконання відповідного доручення Прем’єр-міністра від 17 серпня. Під моніторинг потрапляють місця відпочинку людей, передусім – готелі та закладах відпочинку і оздоровлення.

За інформацією пресслужби ГУ ДСНС у Вінницькій області, у готелях «Франція» та «Вінниця» особливу увагу рейдова бригада приділила евакуаційним шляхам і виходам, наявності та технічного стану систем протипожежного захисту та сповіщення, електричним мережам, внутрішньому та зовнішньому оздобленню стін будівель.

Загалом стан пожежної безпеки на цих об’єктах рятувальники визнали таким, що відповідає вимогам правил пожежної безпеки. Щоправда, деякі поради адміністраціям закладів, все ж, дали.  

Так, у готелі «Франція» слід удосконалити евакуаційні плани з урахуванням пропускної здатності виходів. У «Вінниці» потрібно замінити кілька рукавів на пожежних кранах, а також – зафіксувати частину килимового покриття на міжповерхових сходах.

«Первинні засоби пожежогасіння на обох перевірених об’єктах в наявності, автоматична пожежна сигналізація у справному стані. Рятувальники вручили персоналу пам’ятки з основними правилами пожежної безпеки та алгоритмом дій у разі виникнення різного роду небезпечних ситуацій, що можуть загрожувати життю та здоров’ю постояльців готелів», – зазначають у ГУ ДСНС.

До слова, на цей час в області перевірено вже 40 об’єктів.

«Під час здійснення заходів контролю було з’ясовано, що адміністрацією низки готелів не проводиться вчасне обслуговування автоматичних систем протипожежного захисту. Вогнезахисними матеріалами не оброблено дерев’яні елементи горищних перекриттів, на об’єктах немає достатньою кількості первинних засобів пожежогасіння. До цього часу залишається без належного реагування 30 відсотків раніше виявлених порушень. У разі подальшого порушення встановлених законодавством вимог техногенної та пожежної безпеки до власників об’єктів із масовим перебуванням людей будуть застосовані заходи адміністративного впливу, передбачені Кодексом України про адміністративні порушення. По окремих готелях та базах відпочинку вирішується питання про звернення до адміністративного суду щодо застосування заходів реагування», – наголошують рятувальники.

Новини Вінниці / У Вінниці рятувальники «прозоро» перевіряють пожежну безпеку у готелях (ФОТО, ВІДЕО)Новини Вінниці / У Вінниці рятувальники «прозоро» перевіряють пожежну безпеку у готелях (ФОТО, ВІДЕО)Новини Вінниці / У Вінниці рятувальники «прозоро» перевіряють пожежну безпеку у готелях (ФОТО, ВІДЕО)Новини Вінниці / У Вінниці рятувальники «прозоро» перевіряють пожежну безпеку у готелях (ФОТО, ВІДЕО)Новини Вінниці / У Вінниці рятувальники «прозоро» перевіряють пожежну безпеку у готелях (ФОТО, ВІДЕО)Новини Вінниці / У Вінниці рятувальники «прозоро» перевіряють пожежну безпеку у готелях (ФОТО, ВІДЕО)Новини Вінниці / У Вінниці рятувальники «прозоро» перевіряють пожежну безпеку у готелях (ФОТО, ВІДЕО)Новини Вінниці / У Вінниці рятувальники «прозоро» перевіряють пожежну безпеку у готелях (ФОТО, ВІДЕО)Новини Вінниці / У Вінниці рятувальники «прозоро» перевіряють пожежну безпеку у готелях (ФОТО, ВІДЕО)Новини Вінниці / У Вінниці рятувальники «прозоро» перевіряють пожежну безпеку у готелях (ФОТО, ВІДЕО)Новини Вінниці / У Вінниці рятувальники «прозоро» перевіряють пожежну безпеку у готелях (ФОТО, ВІДЕО)
Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin