Вінницькі студенти зіграли у розважально-інтелектуальну гру «Батлум», яка складалася із семи раундів

16 листопада вінницькі студенти зіграли у розважально-інтелектуальну гру «Батлум», яка складалася із семи раундів.

«Традиційно до Дня студента, ми займаємось проведенням студентського «Батлуму». Цьогоріч, ми дещо змінили формат і додали учасників не лише вищих навчальних закладів, а й студентів коледжів та училищ», – розповіла голова Вінницької молодіжної ради Таїсія Дембовська.

Учасниками змагань стали 15 команд, в кожній з яких – по п’ять людей. Відповідали команди на сім питань у семи раундах. Свої відповіді записували на бланках, які згодом перевіряла лічильна комісія. Запитання були підібрані різнопланові – на знання шкільної програми, а також тематичні – впізнати звуковий фрагмент, мурал – по фото, та багато інших актуальніших тем з різних галузей.

Як розповіли учасники, то формат заходу їм неабияк подобається. «Для нас важливо, що тут можна дізнатись багато чого нового для себе. Тут вмикаєш інтуїцію й отримуєш задоволення», – зазначила студентка ВТЕІ КНТУ Олександра.

Начальниця відділу молодіжної політики ВМР Юлія Мончак звернула увагу на фідбек від навчальних закладів. «Ми не очікували, що буде стільки охочих. Спочатку планували 11 команд, але долучилось 15. Ми щасливі, що подарували студентам гарний настрій та позитивні емоції. Надалі ми будемо намагатися створювати більше цікавих заходів саме для студентів. Наразі я дякую усім учасникам та сподіваюсь в найближчим часом зустрітись в мирній Україні», – додала вона.

Переможцями гри стали:
1 місце – команда “Тигролови”;
2 місце – команда “Сонцелюби”;
3 місце – команда “Кооперація монстрів”.

По завершенню заходу усі учасники отримали подарунки.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin