Відбувся кубок Вінниці з гандболу серед чоловічих команд

Змагання тривали два дні у приміщенні СК «Аква-Він». На запрошення комітету по фізичній культурі та спорту міської ради з’їхалися чоловічі команди з гандболу із Вінниці, Києва, Харкова та Томашполя (всього взяли участь 60 спортсменів). Організатори кажуть, що турнір  став для них чудовою нагодою згадати змагальний дух, та набути спортивний досвід.

Так, переможцями кубка Вінниці з гандболу серед чоловічих команд стала команда СК «Легіон ХХІ» (Київ), кращий гравець – Ігор Чеднєв, воротар – Максим Павловський.

Гандбольний клуб Вінницького державного педагогічного університету посів другу сходинку п’єдесталу, кращим  гравцем та воротарем відповідно визнано: Віталія Мусієнка та Влада Гудемчука.

Почесне третє місце у харків”ян із КЗ «КДЮСШ №1». Кращим молодим гравцем став Максим Євлахов, а Богдан Ярмак виборов титул кращого гравця команди.

Спортсмени Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи № 3 посіли четверту сходинку. Кращі гравці – Дмитро Боровий, Максим Бацинко.

Гандбольний клуб «Олімпік» (Томашпіль) виборов п’яте місце. Ярослав Мельник та Богдан Ющишен стали кращими гравцями.

Крім того, між іграми відбувся спортивно-інтерактивний захід для дітей OlympicLab. Це стало можливим за підтримки ГО «Відділення НОК України у Вінницькій області». Змагання провели тренер МДЮСШ № 3 Юрій Чурбаков та вчитель фізичного виховання КЗ «Вінницький ліцей № 31» Сергій Кривіцький.

По завершенню турніру команди отримали почесні кубки та медалі, а кращі гравці – подарунки від комітету по фізичній культурі та спорту Вінницької міської ради. Також  від організаторів та партнерів спортсменам вручили пам’ятні статуетки.

Під час церемонії нагородження суперники щиро привітали один одного та побажали подальших успіхів не лише у спорті, а й у щоденному житті та якнайшвидшої перемоги України над ворогом.

«Велика подяка всім учасникам заходу, які в цей складний час беруть участь у спортивному житті міста та країни, а також підтримують наших мужніх та хоробрих воїнів, які наближають нашу Перемогу», – говорить голова комітету по фізичній культурі та спорту Вінницької міської ради Сергій Краєвський.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin