У Вінниці на сесії міської ради ухвалили зміни до бюджету ВМТГ-2023: деталі

Допомога підрозділам Збройних Сил України та правопорядку, додаткові заходи щодо благоустрою територій, термомодернізації дитячих садочків і не лише. Сьогодні депутати міської ради на черговому засіданні сесії проголосували за зміни до бюджету Вінницької міської територіальної громади на 2023 р.

Коментуючи рішення сесії щодо перерозподілу бюджетних коштів Вінницький міський голова Сергій Моргунов наголосив, що в умовах війни пріоритетом залишається підтримка армії. У змінах до бюджету передбачили додаткові понад 2,5 млн грн на зміцнення матеріально-технічного забезпечення військових частин та формувань. Також спрямували кошти і на безпекові заходи на території громади.

«Продовжуємо працювати з точки зору публічної безпеки та оперативного реагування на всі виклики щодо правопорушень на території громади, допомагаємо із забезпеченням правоохоронцям. Крім того, підтримуємо Національну академію Національної гвардії, яка переїхала до нас і базується на території нашої громади. Передбачаємо кошти і для Вінницького об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки, для Повітряних Сил Збройних сил України передбачаємо кошти для покращення їхньої матеріально- технічної бази і для облаштування місць для бойових обслуг», – зазначив Сергій Моргунов.

Разом з тим, додаткові видатки із бюджету передбаченні на реалізацію заходів із благоустрою територій громади та енергоощадні заходи, повідомив міський голова.

«Направляємо кошти щодо благоустрою та капітального ремонту в різних місцях і, зокрема, приватний сектор за програмою співфінансування по ремонту доріг. І ще будуть направлені кошти на заходи по енергоефективності. Фактично йдеться про підготовчі роботи з утеплення 29-го та 59-го садочків та 18 школи», – додав він.

Зокрема, передбачили фінансування: на капітальний ремонт 10-ти доріг приватного сектору на умовах співфінансування з мешканцями (на вулицях Новопрорізна, Учительська, І. Хоменка, 1-ий пров. І. Хоменка, Пластова, 2-й пров. Синьводський, Димчука, Л. Глібова, 1-й пров. М. Хвильового, Могильчака), проведення капітального ремонту прибудинкових територій, а також на розробку проєктно-кошторисної документації щодо термомодернізації будівель комунальних дитячих садочків №№ 29, 59, а також Вінницького ліцею №18.

Додаткове фінансування виділено і на капітальний ремонт приміщення за адресою
вул. Соняшникова, 5, в якому відкриють клуб для підлітків, котрі проживають у мікрорайоні Олієжиркомбінату.

Водночас кошти спрямували й на потреби галузі охорони здоров’я. Додатковий ресурс передусім використають на придбання медикаментів, виробів медичного призначення та витратних матеріалів для лікарень громади.

За словами директорки департаменту фінансів міської ради Наталії Луценко,
перерозподіл видатків загального та спеціального фондів бюджету здійснюється в межах загальної суми асигнувань.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin