З 2 по 4 серпня у Римі (Італія) відбувся Чемпіонат Світу зі змішаних єдиноборств ММА серед дітей віком від 12 до 17 років. У змаганнях прийняли участь близько 300 спортсменів із 26 збірних команд країн світу.

-До складу збірної команди України потрапили 7 спортсменів із Вінницької області, із поміж яких двоє хмільничан – вихованців клубу “Боєць” –  Городівська Анастасія та Олійник Максим (керівник – Сергій Городівський).  За результатами змагань, хмільничани в непростих борцівських поєдинках здобули  для збірної команди України срібні нагороди: Анастасія Городівська у вагових категоріях 57кг  та 57+, Максим Олійник – в категорії 48 кг. Для юних спортсменів це були перші такого рівня змагання, але вони гідно представили нашу країну!Варто зазначити, що у командному заліку збірна України посіла друге місце на Чемпіонаті Світу, поступившись збірній команді США, – повідомили у відділі з питань фізичної культури і спорту Хмільницької міської ради.