Днями у Вінниці із робочим візитом перебував Надзвичайний і Повноважний Посол Великої Британії в Україні Мартін Гарріс: вектори подальшої співпраці

У Вінниці із робочим візитом перебував Надзвичайний і Повноважний Посол Великої Британії в Україні Мартін Гарріс. Під час зустрічі із міським головою Сергієм Моргуновим йшла мова про вектори подальшої співпраці.

Як зазначив очільник громади, Сполучене Королівство було чи не першою державою, яка висловила свою підтримку Україні з початком великої війни – і не лише словами, а й діями. І ця допомога продовжується. Цей візит – чергове тому підтвердження.

«Познайомив пана Посла з нашою громадою, розповів, за яким пріоритетами живе місто під час війни, які має виклики та яка взаємодія налагоджена із нашими закордонними друзями, – розповів Сергій Моргунов. – Обговорили ще одне важливе питання – атака росіян на критичну інфраструктуру країни. Розуміємо масштаб наявної загрози. Тож зараз наша громада в пошуку альтернативних джерел живлення не лише для бізнесу, а й для наших багатоквартирних будинків. Велика Британія має подібний досвід. Нам було б корисно і необхідно його перейняти».

Користуючись нагодою, Вінницький міський голова подякував Надзвичайному і Повноважному Послу Великої Британії в Україні Мартіну Гаррісу за продуктивну зустріч, розуміння ситуації та проблематики нашої країни. «З підтримкою закордонних партнерів – вистояти буде легше», – зазначив очільник громади.

Джерело: ВМР

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin