Злагоджена командна робота та чудова підготовка наших юних спортсменів: збірна команда вінничан посіла друге загальнокомандне місце

З 20 по 23 червня в місті Кам”янець-Подільський проходив чемпіонат України серед дорослих, юніорів та юнаків зі спортивної радіопеленгації на подовжених дистанціях. Спортсмени протягом чотирьох днів боролися за першість у складних умовах лісів Хмельниччини, з великими перепадами рельєфу, скелями, густою рослинністю, кам”яними та водними перешкодами.

Високий результат продемонструвала команда Вінниччини під керівництвом Заслуженого тренера України Сергія Зеленського. Вінницькі спортсмени привезли з чемпіонату шість золотих, вісім срібних та п”ять бронзових медалей в особистому заліку.

«Завдяки злагодженій командній роботі та чудовій підготовці юних спортсменів збірна команда вінничан посіла друге загальнокомандне місце. Їхня копітка та невтомна праця на шляху до перемоги є прикладом для інших. Спортсмени не тільки показали високий рівень підготовки, а й продемонстрували справжній командний дух та відданість справі», – зауважив голова комітету по фізичній культурі та спорту Вінницької міської ради Сергій Краєвський.

Отож, в результаті тривалих змагань чемпіонами України зі спортивної радіопеленгації стали:

• серед дорослих – Аліна Солоненко (двічі);
  • серед юнаків та дівчат до 14 років – Марія Кіча (двічі), Олександр Богуславський.

**Призерами змагань у своїх категоріях також стали: **

• серед дорослих – Олександр Марчук, який має срібну нагороду; Аліна Солоненко, яка до золотих медалей додала ще й «срібло»;
  • серед юніорів до 19 років – Володимир Ляхович, який двічі став срібним призером; Богдан Філоненко, який завоював «бронзу»;
  • серед юніорок до 19 років – Уляна Пізюк, яка показала другий результат;
  • серед дівчат до 14 років – Марія Кіча, яка додала до золотих медалей ще дві бронзові;
  • серед юнаків до 14 років – Володимир Богуславський, який додав до «золота» ще «срібло» та дві бронзові медалі.