У Вінниці визначили переможців чемпіонату області з шахів

Чемпіонати області з шахів у різних вікових категоріях провели одночасно у Вінницькій шаховій школі.
Як повідомляє прес-служба обласної федерації шахів, у змаганнях взяли участь гравці з Вінниці, Жмеринки, Гнівані і Немирівського районів. Грали за швейцарською системою у вісім турів. Кожна партія тривала близько двох годин.
У турнірі серед спортсменів віком до 12 років чемпіоном став кандидат у майстри спорту Максим Біленький. У старшій групі в загальному заліку переміг рейтинг-фаворит із Вінниці, кандидат у майстри Дмитро Щербина. У категорії до 14 років першість здобув кандидат у майстри спорту Юрій Штомпель, до 16 років – Богдан Станіславський.
Чемпіонками стали вінничанки Софія Журабаєва, Вікторія Швець і Карина Степанюк. Найкращим спортсменам вручили грошові премії від організаторів. А чемпіони області отримали право представити регіон на чемпіонатах України у різних вікових категоріях.