«Нива» проведе вдома поєдинок 24-го туру чемпіонату України

У суботу, 5 травня, вінницька футбольна команда  «Нива» проведе вдома поєдинок 24-го туру чемпіонату України з футболу (друга ліга). Суперником вінничан буде «Полісся» з Житомира , яке кардинально підсилило склад під час зимової перерви. Гра відбудеться на Центральному міському стадіоні. Початок – о 17.00. У попередньому турі нинішні опоненти здобули перемоги. «Нива» у Чернівцях, завдяки реалізованому Володимиром Савошком пенальті, перемогла «Буковину» – 1:0. Тим часом «Полісся» вдома здолало ФК «Львів» – 2:0. Суперники в цьому чемпіонаті вже провели два очних поєдинки, і  обидва – в Житомирі. Там вінницька команда двічі перемогла – із вагомим  рахунком 4:0 та 2:0. Команди також зіграли товариський поєдинок під час тривалої зимової перерви. Він завершився із рахунком 1:1. Але зараз «Ниву» нічия не влаштовує. Вона веде боротьбу за третю сходинку турнірної таблиці, яка дає теоретичні шанси  на підвищення в класі, – повідомляє прес-служба футбольного клубу  «Нива-В».