Вчать та дають гроші на реалізацію ідей: результати воркшопу від ВМР

На одноденному воркшопі «Від ідеї до впливу» представники громадських організацій та спеціалісти Вінницької міської ради об’єднали зусилля, щоб навчитися правильно писати грантові заявки, розробляти та презентувати проекти. Переможці отримають фінансування для реалізації своїх ідей. Подія відбулася у коворкінг-центрі “Місто змістів” у рамках проєкту “Спільно”, що впроваджується Фондом громади “Подільська громада”.

У програмі воркшопу значна увага приділялася можливостям комплексного підходу до продукування та оформлення ідей, які в подальшому можуть претендувати на отримання гранту від донорських структур, у тому числі міжнародних. А також базовим навичкам ефективної співпраці у команді та взаємодії на рівні влади і громадськості.

Кожна із 5-ти команд, у складі яких працювали співробітники/ці департаментів Вінницької міської ради та представники/ці Мережі ІГС «Місто змістів», представила свій проєкт. Теми напрацьованих грантових заявок різнилися як за галузями та сферами, так і соціальною спрямованістю: від розвитку активного туризму, поширення серед підлітків знань про досвід демократії до підтримки Захисників та Захисників та їхніх родин.

«Приємно відзначити, що до воркшопу, крім працівників структурних підрозділів міської ради, активно долучилися і представники громадських організацій. Усі учасники – молоді та креативні, – зауважила директорка департаменту кадрової політики Вінницької міської ради Тетяна Ласкавчук. – У нелегкий для країни час, дуже важливо, щоб якомога більше людей, які прагнуть зміцнити нашу громаду, мали знання та вміння участі у грантових проєктах. Такі додаткові джерела фінансування від донорів будуть необхідними й у період відновлення країни. Дякуємо Фонду громади «Подільська громада» за підтримку плідних ініціатив та гарну співпрацю. Сподіваємося на її продовження у найближчій перспективі».

За умовами воркшопу шляхом таємного голосування було визначено два проєкти-переможці, які отримали фінансову підтримку на їх реалізацію.

Перше місце і мінігрант у сумі 30 тисяч грн здобув проєкт департаменту кадрової політики Вінницької міської ради та ОГС «Комунікаційна майстерня», що передбачає підвищення рівня ефективних комунікацій між співробітниками/цями ЦНАПів міста з ветеранами та членами їхніх сімей.

Друге місце і 20 тисяч грн – у команди, яка генерувала ідею провести серед підлітків симуляційну гру «Зміни – це ми» із залученням депутатів, старост, представників виконавчих органів влади тощо. Цей проєкт впроваджуватимуть відділ молодіжної політики ВМР спільно з молодіжними організаціями Вінниці.

Для довідки:

Синергійний воркшоп «Від ідеї до впливу» реалізується в межах проєкту «Спільно», що впроваджується Фондом громади «Подільська громада» в межах проєкту «Посилення українських фондів громад» в рамках Угоди між Фондом Ч.С. Мотта та Громадською організацією «Ініціативний центр сприяння активності та розвитку громадського починку Єднання» ІСАР Єднання.

Джерело: ВМР

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin