Програма компенсації 50 % вартості за придбання та встановлення безперебійного джерела живлення: інверторів напруги та акумуляторів живлення

У Вінниці продовжує діяти програма компенсації 50 % вартості за придбання та встановлення безперебійного джерела живлення: інверторів напруги та акумуляторів живлення. Нею вже встигли скористатися п’ять вінничан, яким вже виплатили відшкодування. Ще четверо подали документи. Невдовзі їм нарахують кошти.

«Дев’ятеро вінничан подали заявку на отримання компенсації за придбання та встановлення безперебійних джерел живлення. Йдеться про інвертори напруги та акумулятори. П’ятеро з них вже одержали відшкодування. Ще четверо людей незабаром отримають кошти. З міського бюджету на компенсацію для дев’яти домогосподарств спрямували 254 тисячі гривень. Загалом звернення громадян, які бажають скористатися програмою, поступають регулярно», – зазначила директорка департаменту соціальної політики ВМР Валентина Войткова.

Серед тих, хто отримав компенсації, члени сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць, сім’ї, в яких є діти з інвалідністю, багатодітні родини.

За програмою, вразливим категоріям вінничан компенсують 50 % вартості придбання та встановлення обладнання, проте не більше як 40 тисяч гривень.

Нагадаємо, хто має право на пільгу. Це члени Вінницької МТГ, а саме:

  • сім’ї загиблих (померлих), безвісти зниклих за особливих обставин Захисників і Захисниць України;
  • особи, які є одержувачами державної допомоги на дітей одиноким матерям;
  • особи, які є одержувачами державної соціальної допомоги, передбаченої Законом України “Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям”; одержувачами державної соціальної допомоги на дітей з інвалідністю;
  • особи, які є одержувачами державної допомоги на дітей, хворих на тяжкі перинатальні ураження нервової системи, тяжкі вроджені вади розвитку, рідкісні орфанні захворювання, онкологічні, онкогематологічні захворювання, дитячий церебральний параліч, тяжкі психічні розлади, цукровий діабет I типу (інсулінозалежний), гострі або хронічні захворювання нирок IV ступеня, на дитину, яка отримала тяжку травму, потребує трансплантації органа, потребує паліативної допомоги яким не встановлено інвалідність;
  • багатодітні сім’ї (надається одному з батьків, які виховують троє і більше дітей);
  • одинокі пенсіонери, які перебувають на обліку у Вінницькому міському територіальному центрі соціального обслуговування та отримують соціальну послугу «догляд вдома».

За додатковими консультаціями звертайтеся до управлінь соціального захисту:

• «Лівобережне», вул. Замостянська, 7: 097-101-45-18; 093-190-83-93; (0432) 50-86-70; 50-86-72.

• «Правобережне», просп. Космонавтів, 30: 097-101-58-40; 063-856-62-72; (0432) 50-83-88; 50-83-91.

Детальніше про порядок отримання пільги.

Джерело: ВМР

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin