Проєкт з гідрантами реалізовано завдяки грантовій підтримці міжнародних донорів
Завдяки встановленню 10 австрійських пожежних гідрантів «Hawle» у Вінниці підвищили рівень пожежної безпеки біля навчальних закладів і зон масового перебування людей.
Проект став можливим за ініціативи Вінницької міської ради та завдяки проєкту Фонду громади «Подільська громада», який отримав грантову підтримку від ІСАР «Єднання» та Фонду Ч. С. МОТТА.
«Питання безпеки у воєнний час набуває особливого значення. Нинішня війна щодня ставить під загрозу життя мирних громадян, а ризики виникнення масштабних пожеж через обстріли, руйнування чи аварії значно зростають, –– відзначає голова правління Фонду громади «Подільська громада» Олена Данілова. –– Безпека — це не лише про поточний день, а й про наше майбутнє. Ми розуміємо, наскільки важливо, щоб інфраструктура міста була готова до викликів війни. Ці гідранти — це частина наших спільних зусиль зробити Вінницю безпечнішою для мешканців».
Встановлення гідрантів виконали фахівці КП «Вінницяоблводоканал». Як зазначають на підприємстві, нові гідранти австрійського виробництва служитимуть до 50 років. Вони виготовлені з якісних матеріалів, що стійкі до зношування та погодних умов.
Зокрема, нові гідранти встановили за такими адресами:
вул. Богдана Ступки, 13, 18 – поруч із КЗ «ВПШ № 5» та КЗ «Вінницький ліцей № 31»;
вул. Батозька на розі Академіка Янгеля, 1 – заклади вищої освіти;
вул. Келецька, 68, 107 – поруч із КЗ «ДНЗ № 74 «Сонечко» та КЗ «ВСШ для дітей з порушеннями інтелектуального розвитку»;
вул. Нагірна, 12 – біля Вінницького гуманітарно-педагогічного коледжу,
вул. Генерала Григоренка, 65 – КЗ «ЗДО №14 ВМР» та вул. Соборна.
«Наявність сучасних пожежних гідрантів дозволяє: швидко та ефективно реагувати на надзвичайні ситуації, забезпечити доступ до води в умовах обмежених ресурсів, мінімізувати наслідки можливих надзвичайних подій, –– каже заступник директора департаменту міського господарства Ігор Розборський. –– Місто має потребу в заміні таких гідрантів, які зношуються. Тому щиро вдячні всім долученим за допомогу у вирішенні цього завдання. Це дає змогу забезпечити кращий захист наших громадян».
Проєкт став прикладом того, як завдяки співпраці громадських організацій, міської влади та міжнародних донорів можна посилити захист громади навіть у складних умовах воєнного стану.
Джерело: ВМР