Відкритий міський турнір із баскетболу до Дня Європи: подробиці

У ці вихідні відбувся міський турнір з баскетболу 3х3 на спортивному майданчику Вінницького національного медичного університету імені М. І. Пирогова. Цей турнір був організований з нагоди Дня Європи в Україні. У змаганнях взяли участь 36 команд з різних міст і районів, у тому числі з Вінниці, Житомира, Липовця, Могилів-Подільського, Козятину та Калинівки.

Спортивну подію організували за сприяння комітету по фізичній культурі та спорту Вінницької міської ради, міської спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з баскетболу, міської федерації з баскетболу та Вінницького національного медичного університету ім. М. І. Пирогова.

Головним суддею змагань був тренер-викладач СДЮСШОР Микола Здирка. Він розповів, що за нагороди боролись 5 дівчачих команд, 21 – молодіжна (до 18 років) та 10 – дорослих.

Як зазначили організатори, турнір проводили згідно з правилами ФІБА 3х3, де змагання відбуваються по коловій системі у групах. А фінальна частина – за системою плей-офф.

Першість серед дівчат здобула команда «Вінницькі блискавки». «Срібло» – у вінницьких «Хачітос», бронза – у Липовецької ДЮСШ.

Серед чоловіків трійку найкращих склали вінницькі збірні «За главу», «Їжаки» і «Вася Камінський». У молодіжному турнірі медалі отримали «Житомирська політехніка», «Абібас» і «Вайп».

Для переможців комітет по фізичній культурі та спорту ВМР підготував призи та подарунки. Також спортсменів нагородили медалями.

«Продовжуємо славні традиції нашого міста. Не забуваємо, що ми – європейська держава, яка нині боронить свої кордони. Звичайно, зараз заходи до Дня Європи дещо скромніші, ніж у довоєнні та доковідні часи, але ми не забуваємо про розвиток та вдосконалення. Адже саме спорт сприяє покращенню як ментального здоров’я, так і фізичного. Дякуємо нашим ЗСУ за цю можливість. Слава Україні!» – каже голова комітету по фізичній культурі та спорту ВМР Сергій Краєвський.

Довідка

Міжнародна федерація баскетболу (фр. Federation Internationale de Basketball, скор. FIBA, в українській транслітерації ФІБА) – організація, що об”єднує всі національні баскетбольні федерації, яка визначає основні напрями розвитку світового баскетболу.

Джерело: ВМР

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin