Самбісти з Вінниці поповнили медальний залік шістьма нагородами
У Львові відбувся Всеукраїнський турнір із самбо, присвячений пам’яті чемпіона світу Михайла Степановича Левицького. Змагання серед кадетів і підлітків зібрали вісім команд із різних областей України та близько 200 учасників.
Вінницю на турнірі представляли шість вихованців МДЮСШ №5, які продемонстрували високий рівень підготовки та здобули чотири золоті й дві срібні медалі.
Тренер-викладач із самбо Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи № 5 Олег Бузовський зазначив, що команда виступила впевнено та злагоджено, підтвердивши якісний рівень підготовки.
Результати змагань
Серед кадетів:
• 1 місце – Олександр Бойко (вагова категорія 46 кг);
• 2 місце – Артем Татару (вагова категорія 50 кг).
Серед підлітків:
• 1 місце – Назар Панасенко (35 кг);
• 1 місце – Давид Кучма (38 кг);
• 1 місце – Андрій Варченко (46 кг);
• 2 місце – Віталій Бурченко (35 кг).
«Змагання були добре організовані, з приємними та мотиваційними призами. Майже всі наші спортсмени провели по п’ять поєдинків, що дало цінну змагальну практику. Для нас ці старти стали важливим етапом підготовки до чемпіонату України, який відбудеться в січні», – наголосив Олег Бузовський.
Він зазначив, що такі змагання нагадують про відомих спортсменів – творців історії самбо.
«У контексті цього турніру особливо символічно згадати ім’я видатного українського борця самбо, Майстра спорту міжнародного класу, чемпіона світу Михайла Степановича Левицького, пам’яті якого й було присвячено змагання. Його спортивний шлях був непростим і сповненим як гучних перемог, так і складних випробувань. З юних років тренери відзначали його талант, однак серед інших обдарованих спортсменів Михайла Левицького вирізняли цілеспрямованість, воля до перемоги та винятково відповідальне ставлення до тренувального процесу. Саме ці якості, у поєднанні з чудовою технікою, згодом дали вагомий результат. У фінальній сутичці чемпіонату світу, що відбулася в Мадриді в 1981, Михайлу Левицькому знадобилося менше ніж 25 секунд, аби здобути титул чемпіона світу та звання найтехнічнішого борця турніру. І сьогодні ми разом зі спортсменами постійно тренуємось аби наша техніка та майстерність щоразу вдосконалювалась», – додав тренер МДЮСШ № 5.
Джерело – новини ВМР





