Юні баскетболісти змагалися у відкритому міському турнірі у Вінниці

На спортивному майданчику міської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи пройшли баскетбольні змагання до Дня батька. У турнірі взяли участь команди з різних міст України, які протягом матчів показали майстерність, наполегливість та згуртовану командну гру.

«Впродовж дня ми стали свідками яскравих матчів, напруженої боротьби, командного духу та справжньої любові до баскетболу. Вітаємо переможців та призерів! Бажаємо всім спортсменам нових звершень, яскравих перемог, міцного здоров’я та невичерпної любові до спорту», – зазначив голова комітету по фізичній культурі і спорту Вінницької міської ради Сергій Краєвський.

Результати змагань:

І місце – Вінниця 1 (тренер Олександр Главатчук)

ІІ місце – Дніпро 1 (тренер Олексій Лев)

ІІІ місце – Вінниця 13 (тренери Ганна Заєць, Володимир Серачов)

MVP турніру – Єгор Главатчук (Вінниця 1).

Кращі гравці команд:

• Дмитро Кузнєцов (Вінниця 2)

• Тимофій Кабанов (Дніпро 2)

• Данило Постовий (Вінниця 13)

• Михайло Бойко (Дніпро 1)

• Денис Кушнір (Вінниця 1)

Символічна п’ятірка турніру:

• Богдан Івацко (Вінниця 2)

• Іван Сокал (Дніпро 2)

• Володимир Сич (Вінниця 13)

• Максим Гуня (Дніпро 1)

• Михайло Левандовський (Вінниця 1)

Турнір став ще однією нагодою для юних спортсменів проявити свої здібності та здобути змагальний досвід.

Джерело – новини ВМР

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin