Вінницькі фермери отримають муніципальну підтримку на посівну – Сергій Моргунов За інформацією Вінницької міської ради

Для своєчасного проведення весняно-літніх польових робіт, аграрії потребуватимуть залучення кредитних ресурсів. Вінницька міська рада долучилася до вирішення цього питання і запровадила муніципальну підтримку для місцевих землевласників.

«Фонд муніципальних інвестицій надаватиме кредити за спрощеною процедурою. Виробники зможуть залучити доступні кредити з відсотковою ставкою 5%-7% річних терміном до 2-х років. Росіяни знищують в Україні все – в тому числі й сільське господарство. Тому важливо підтримати кожного фермера, адже це питання продовольчої безпеки», – каже міський голова Сергій Моргунов.

Очільник Вінниці зазначив, що вже є перші заявки на участь у програмі. Міське КП «Вінницький фонд муніципальних інвестицій» розпочало роботу в цьому напрямі. До Фонду звернувся фермер для оформлення позики. Він планував посіяти кукурудзу, проте з отриманням кредитних коштів матиме можливість збільшити площі для посадки картоплі. Це покращить фінансовий результат та задовольнить попит громади в даній культурі.

Фермерські господарства також зверталися до банківських установ відповідно до державної програми щодо кредитування аграріїв для забезпечення посівної компанії. Три сільгоспвиробники отримали кредитні кошти на суму понад 20 млн грн. Два – чекають рішення від кредитного комітету.

Наразі у Вінницькій громаді проводиться посів соняшника, кукурудзи та сої. Загальна площа посіву складе близько 4 тис. га. За підтримки фірми «Bayer» п’ять фермерських господарств на благодійній основі отримали посівний матеріал кукурудзи, що дасть можливість 100% забезпечити посів цієї культури.

За консультаціями звертайтесь за тел. 59-51-41 (відділ агропромислового розвитку департаменту економіки і інвестицій міської ради).

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin