Вінниця отримала гуманітарний вантаж з медикаментами з Баварії

Баварські громади продовжують гуманітарну співпрацю з Вінницею, тож уже вдруге доставили благодійну допомогу у нашу громаду. Цього разу у вантажі передали тонну медикаментів. Про це Вінницький міський голова Сергій Моргунов розповів на своїй сторінці у фейсбук та у телеграм-каналі.

«Пам’ятаєте – я розповідав про зустріч з мерами громад Баварії, які особисто приїхали до Вінниці та привезли допомогу для українців. І ось вже вдруге ми отримали гуманітарний вантаж від наших нових партнерів», – повідомив очільник громади.

За словами Вінницького міського голови, серед переданих партнерами медикаментів – те, що зараз необхідно в стаціонарах: антибіотики, знеболюючі, наркозні препарати.

«Під час зустрічі з нашими німецькими колегами ми говорили про підтримку медицини, і вдячні за увагу до потреб наших закладів. Мешканці громад долучились до збору благодійних пожертв для України, на ці кошти й закупили ліки. Їх передали міській лікарні швидкої медичної допомоги», – зазначив міський голова.

Також очільник громади додав, що баварські громади Роттенбух, Пель та Бернрід готові продовжувати гуманітарну співпрацю з Вінницею та допомагати найнеобхіднішим для тих, хто цього потребує.

«У цих трьох містечках живе зовсім небагато людей – як у наших Вінницьких Хуторах. Але наскільки велике бажання допомогти українцям чим можуть! Тому що розуміють, що ми боремось не просто з російськими загарбниками, а зі справжнім нацизмом XXІ століття», – розповів Сергій Моргунов та додав: – Ми цінуємо, що Баварія солідарна з Україною та підтримує Вінницю. Сподіваюсь, ми збережемо ці зв’язки і у мирний час».

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin