Медичний заклад Вінниці, за сприяння польського міста-партнера Радом, отримав гуманітарну допомогу від американського фонду DTCare

Допомога надійшла від американського фонду DTCare у рамках співпраці Вінниці з польським містом-партнером Радом та Союзом польського харцерства (польська національна скаутська організація), який з перших днів війни займається гуманітарною допомогою як в Польщі, так і в Україні, а також допомагає розподіляти гуманітарну допомогу, яку передають організації з різних куточків світу.

Організував збір американський фонд DTCare, який до цього часу відправляв свою допомогу в різні куточки світу, а після 24 лютого активно включився до допомоги Україні. Зокрема це уже не перший гуманітарний вантаж для закладів охорони здоров’я, який надіслав американський фонд у Вінницю.

Доставлення вантажу до Вінниці організувала благодійна організація «БФ “DTCare UA”».

У департаменті охорони здоров’я Вінницької міської ради зазначають, що в умовах війни отримана допомога є вкрай важливою, а також висловлюють подяку заступнику начальника зав’язків Союзу польського харцерства Бартошу Беднарчику, а також президенту DTCare Марку Груелю.

«Це уже не перший гуманітарний вантаж для закладів охорони здоров’я Вінниці й ми дуже вдячні нашим закордонним партнерам за ту допомогу, яку вони нам надають», – зазначає директор департаменту охорони здоров’я Олександр Шиш.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin