У Вінниці школярі-переселенці отримали гаджети від Міжнародної організації з міграції ООН

30 травня, у Вінниці в приміщенні одного з колективних центрів проживання внутрішньо переміщених осіб, відбулась перша передача планшетів для діток-переселенців з соціально вразливих категорій.

10 сучасних гаджетів отримали школярі, які утікаючи від обстрілів та ракет, опинились з батьками у Вінниці.

Така допомога надійшла переселенцям громади завдяки співпраці Міжнародної організації з міграції ООН з департаментом освіти ВМР.

«Ці планшети призначені для школярів від 6 до 16 років, які проживають в колективних центрах ВМТГ. Сьогодні отримали гаджети дітки з соціально вразливих категорій, а саме з: багатодітних та малозабезпечених сімей, з інвалідністю та діти тих родин, які втратили годувальника. Сподіваємось, що планшети стануть у нагоді під час освітнього процесу, який повинен тривати навіть у воєнний час», – розповіла керівниця Міжнародної організації з міграції у Вінницькій області Тетяна Неприцька.

Директорка департаменту освіти міської ради Оксана Яценко зауважила, що ми дякуємо МОМ за безперервну допомогу Вінниці, в тому числі з облаштуванням побуту внутрішньо переміщених осіб в колективних центрах. «А саме допомога з: ремонтними роботами, предметами особистої гігієни, встановленням фільтрів для води у колективних центрах, забезпеченням обладнанням пунктів незламності тощо… Знаємо, що підтримка, МОМ буде продовжуватись, і ми надалі будемо разом працюватимемо та наближатимемо українську Перемогу», – підсумувала вона.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin