Як у Вінниці пройшов турнір з риболовлі для поранених військових?

Сьогодні, 22 серпня, відбувся турнір з риболовного спорту. У ньому взяли участь військові з пораненнями, волонтери та цивільні особи з інвалідністю. Переможці змагань отримали призи, а усі охочі – змогли скуштувати рибну юшку, бограч та страви на мангалі.

Турнір тривав понад 5 годин. Хоча риби сьогодні спіймали небагато, усього близько 2 кг, риболовля пройшла вдало. Самі рибалки зізнаються, що з вудочкою не сиділи давно. Багато з них лише нещодавно полишили зону бойових дій, а зараз лікуються в госпіталі у Вінниці.

«На рибалці я не був десь вже два роки. А сьогодні вдалося зловити карася, окуня, краснопірок… Проте усю рибу відпустив», – розповідає Василь Карась. Він військовий, воював на Донецькому напрямку, отримав поранення близько 3 місяців тому.

Загалом на риболовлі було близько 40 осіб, а в турнірі брали участь близько 25. Це спільна ініціатива Центру реабілітації «Гармонія» ім. Р. Панасюк та громадської організації «Група активної реабілітації».

Як розповіла директорка Центрі реабілітація «Гармонія» Олена Чорнобривенко, сьогоднішній захід є інтеграційним. Він об’єднує і поранених військових, і цивільних осіб з інвалідністю. Мета заходу у тому, щоб люди, який вже довгий час живуть з інвалідністю, допомогли адаптуватися особам, які нещодавно отримали травми.

«Сьогодні вирішили зробити виїзд на природу для того, щоб поспілкуватися, порибалити, відпочити, загалом, отримати задоволення та змінити обстановку. Особливо це важливо для людей, які досить довгий час знаходилися спочатку на фронті, а потім в лікарні», – зауважив інструктор з трудової адаптації у Центрі реабілітація Гармонія ім. Раїси Панасюк Андрій Щербацький.

«Багато хто з нас має інвалідність вже давно і живе активним, насиченим життям. Пораненим військовим теж важливо бачити, що життя не зупиняється після травми. Я думаю, що подібні заходи варто робити частіше, тому що це важливо для підтримання психологічного балансу у непрості часи війни», – додає Уляна Пчолкіна, лідерка громадської організації «Група активної реабілітації».

За підтримки міського голови Сергія Моргунова та Комітету по фізичній культурі та спорту учасників нагородили кубками, медалями, подяками та дипломами. Призери отримали також професійні вудки. Також учасникам вручили комплект приманки для риб для майбутньої риболовлі.

«Цінуємо кожного з вас, ми разом з вами і дуже вдячні за те, що ви сьогодні тут. Ми і надалі організовуватимемо такі заходи для відпочинку та психологічного розвантаження наших воїнів», – зазначила директорка департаменту соціальної політики Валентина Войткова.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin