Вінницькі спортсмени привезли додому сім нагород з міжнародних змагань зі спортивної радіопеленгації

В місті Замосць Республіки Польщі з 29 вересня по 1 жовтня проходили міжнародні змагання: кубок Європи – Біг Хуберта-2023 зі спортивної радіопеленгації. У змаганнях брали участь 10 клубів із трьох країн – Польщі, України, Німеччини. Зокрема, на старт вийшли спортсмени з Вінниці – вихованці та тренер міської дитячо-юнацької спортивної школи № 2, які вибороли три золотих, дві срібних та дві бронзові нагороди. В результаті запеклої триденної боротьби в підсумковому заліку вінницька команда посіла третє місце.

Майстерність та професійність стали запорукою успіху вінницьких спортсменів.

Так, Станіслав Березовський серед юнаків до 14 років (Ч14) здобув «золото» та «бронзу».

Артем Степаніщев завоював дві срібні медалі серед юніорів (Ч19). У цій же категорії бронзовим призером став Богдан Філоненко.

А їх наставник – Заслужений тренер України Сергій Зеленський, серед ветеранів здобув дві золоті нагороди.

«Дружня атмосфера, цікаві дистанції та хороша організація змагань посприяли досягненню високих результатів нашими спортсменами, за що велика подяка організаторам. Вітаємо переможців із хорошими результатами», – говорить тренер МДЮСШ № 2 Сергій Зеленський.

В особистому заліку всі спортсмени були нагороджені медалями та дипломами.

«Багато викликів стоїть зараз перед нашими спортсменами, але вони мужньо тримають свій спортивний тил і демонструють міць нашої держави. Дякуємо їм за це!» – каже голова комітету по фізичній культурі та спорту Вінницької міської ради Сергій Краєвський.