Вінницька МСДЮСШОР перемогла на відкритому міському турнірі з баскетболу

З 29 по 30 січня у Вінниці проходив відкритий міський турнір із баскетболу серед юнаків 2009 року народження та молодших. Команда міської спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з баскетболу виборола перше місце на цих змаганнях. Тренером команди є Микола Здирка.

Як розповів директор МСДЮСШОР з баскетболу Сергій Козанчук, у змаганні, окрім вінничан, взяли участь команди СДЮСШОР «Україна» PUSH TEAM з Харкова; Спортивно-культурний центр «Плоскирів» з Хмельницького; ДЮСШ «Колос» з міста Бар.

«Відкритий міський турнір із баскетболу видався гарним та продуктивним для всіх спортсменів. Кожен учасник вдосконалював свої навички, а тренери побачили, над чим ще треба працювати. Також для нашої команди ці змагання були корисними тим, що вже скоро стартує чемпіонат України Всеукраїнської Юнацької Баскетбольної Ліги, де наші хлопці братимуть участь», – зауважив Сергій Козанчук.

Він висловив подяку всім учасникам змагань за відданість спорту.

«Сьогодні важливо розвивати спорт і не забувати, кому ми завдячуємо за можливість брати участь та проводити такі заходи! Дякуємо нашим Захисникам і Захисницям за цю можливість! Вдячні комітету по фізичній культурі та спорту Вінницької міської ради, ГО «ВБФ» та МСДЮСШОР із баскетболу за організацію та проведення», – каже Сергій Козанчук.

Результати змагань:

I місце – МСДЮСШОР з баскетболу (Вінниця);

II місце – ДЮСШ «Колос» (Бар);

III місце – СДЮСШОР «Україна» PUSH TEAM (Харків);

IV місце – Спортивно-культурний центр «Плоскирів» (Хмельницький).

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin