Спортивний захід для військовослужбовців, які перебувають на реабілітації відбувся у Вінниці

Сьогодні, 8 лютого, відбувся спортивний захід, який мав на меті підтримку та відновлення сил військовослужбовців, що проходять реабілітацію. Ця подія відбулась на базі одного з спорткомплексів. Організатором змагань був комітет по фізичній культурі та спорту Вінницької міської ради, який ставив перед собою завдання створити дружню атмосферу під час змагань.

Участь у спортивній події взяли 25 військовослужбовців. Захід відбувся на одній спільній локації, поділеній на різні майданчики, адаптовані для людей з обмеженими фізичними можливостями. Спортивний захід включав широкий спектр змагань, серед яких були: дартс, теніс, шахи, шашки та баскетбол. Військовослужбовці брали участь як в індивідуальних, так і в командних змаганнях, створюючи конкурентну та одночасно дружню атмосферу.

За словами голови комітету по фізичній культурі та спорту Сергія Краєвського, муніципалітет Вінниці продовжує приділяти увагу реабілітації воїнів.
«Ми дякуємо Захисникам та Захисницям за оборону, – каже Сергій Краєвський. – Раді що можемо організовувати такі спортивні заходи для військовослужбовців. Сьогодні, в рамках дружніх змагань для наших Захисників облаштували різнопланові майданчики, аби кожен обрав той вид спорту, який йому до душі».

Захід був позитивно сприйнятий військовими, що перебувають на реабілітації. Організатори сподіваються, що такі спортивні зустрічі стануть регулярними та нададуть військовим можливість поспілкуватись та перезавантажитись.

Своїми враженнями від дружніх змагань поділився Захисник України Армен. Чоловік з 24 лютого 2022 року пішов добровольцем у ЗСУ. Спочатку обороняв Київщину, згодом був у гарячих точках інших областей, але своє поранення отримав на Запоріжжі.

«На мою думку, такі спортивні заходи корисні, особливо в такий непростий для українців час. Тут є побратими з якими можна поділитись думками та зіграти у спортивні ігри, попри отримані травми», – підсумував оборонець.

По завершенню дружніх змагань, усіх учасників нагородили грамотами, медалями та патріотичними подарунками від комітету по фізичній культурі та спорту міста.undefined

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin