Поради кіберполіції про важливість надійних паролів в соціальних мережах та застосунках банківських установ

Правоохоронці звертають увагу на важливості створення надійних паролів в соціальних мережах та застосунках банківських установ. Зокрема, фахівці кіберполіції рекомендують створювати складні паролі, які не містять особистої інформації про себе чи рідних. Так, для паролів не варто вибирати ім”я, прізвище, адресу, номер телефону чи інші особисті дані. Уподобання та хобі – також є не кращим варіантом для паролю.

Подібні комбінації в першу чергу приходять на гадку зловмисникам, які прагнуть заволодіти чужими коштами. Також не варто створювати один пароль для різних застосунків та соціальних мереж. В ідеалі – для кожного сервісу повинен бути свій пароль.

Тому правоохоронці рекомендують замінити усі ненадійні паролі на складніші. Крім того, щоб убезпечити свій захист в соціальних мережах, варто також встановити двофакторну систему аутентифікації. Під час налаштування такої функції для входу до вашого акаунту, крім логіна та пароля, потрібно зазначити електронний ключ або код підтвердження, що повинен надійти на смартфон, електронну скриньку або у відповідний застосунок.

Це слід робити в тих випадках, коли вхід до вашого акаунту здійснюватиметься з невідомого браузера або мобільного пристрою.

Як «двофакторка» захищає від шахраїв? Навіть якщо шахрай дізнався ваш пароль, він не зможе отримати доступ до вашого облікового запису без додаткового підтвердження. Шукайте таку функцію в налаштуваннях або переходьте за посиланнями й налаштовуйте багатофакторну автентифікацію до своїх акаунтів. Така функція може ще називатися двоетапною перевіркою. Тож будьте пильними та не дайте шахраям себе ошукати.

Джерело: ВМР

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin