Незабаром у Вінниці відбудеться тренінг «Як знайти своє призначення в житті»

25 березня о 15:45 у хабі «Місто змістів» (вул. Григорія Сковороди, 11) відбудеться тренінг «Як знайти своє призначення в житті». Захід проведе Оксана Лоянич — підприємиця з багаторічним досвідом, власниця освітнього простору Posterum та засновниця першої незалежної конференції України INDYCON.

Під час тренінгу учасники дізнаються, як визначити власне покликання, знайти справу, яка приноситиме не лише фінансову стабільність, а й справжнє задоволення. Спікерка поділиться авторськими методиками самопізнання, які допоможуть зрозуміти власні сильні сторони, краще розібратися у своїх прагненнях і зробити перші кроки до реалізації амбітних цілей.

Захід буде корисним для всіх, хто перебуває у пошуку свого професійного шляху, прагне змін або хоче отримати нові перспективи для розвитку. Це можливість почути практичні поради від людини, яка успішно реалізувала власні проєкти, та поставити важливі запитання у форматі живого спілкування.

Участь безкоштовна, проте необхідна попередня реєстрація.

Деталі та форма для реєстрації доступні за посиланням – https://surl.li/kwuzwx

Джерело – новини ВМР

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin