У Вінниці вакцинуватимуть тварин від сказу: з 1 травня стартує профілактична кампанія

З 1 травня у Вінниці стартує кампанія з вакцинації домашніх тварин проти сказу. Щеплення можна буде зробити у спеціально облаштованих мобільних наметах у приватному секторі. Ветеринарні бригади працюватимуть із 16:00 до 19:00. Вакцина безкоштовна, оплачується лише її введення та необхідні матеріали — приблизно 12,5 грн за дозу.

Таке планове щеплення від сказу – щорічний профілактичний захід. Його мета – зменшити ризик ураження смертельною недугою, котра становить небезпеку як для тварин, так і людей. Пропускати вакцинацію не можна в жодному разі. Її необхідно робити регулярно, починаючи з тримісячного віку домашнього улюбленця.

«Якщо хочете захистити своїх тваринок та заразом убезпечити себе та близьких від інфікування сказом, не пропустіть нагоди зробити щеплення у мобільному наметі. Як показує досвід попередніх років – це надзвичайно зручно та швидко, адже фахівці міського відділу Вінницької міської державної лікарні ветеринарної медицини надаватимуть таку послугу поблизу ваших осель. За час роботи вони здатні вакцинувати до 200 особин», – розповіла голова Асоціації органів самоорганізації населення м. Вінниця Наталія Панчук.

Завтра такий намет розгорнуть на площі Перемоги (навпроти будинку побуту «Ювілейний») – квартальний комітет «Вінниченко». З графіками наступних щеплень можна ознайомитись у додатку.

Джерело – новини ВМР

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin