Вінницькі копи викрили корупційну схему Укртрансбезпеки

Вчора, 20 серпня, слідчі – детективи слідчого управління ГУНП у Вінницькій області оголосили про підозру двом співробітникам Управління Укртрансбезпеки у Вінницькій і Хмельницькій областях та перевізнику у вчиненні ряду злочинів під час здійснення вантажних перевезень.


Перевізник та службовець Управління  Укртрансбезпеки у Вінницькій області  підозрюються у наданні неправомірної вигоди службовій особі за ч. 3 ст. 369  Кримінального кодексу України. Працівник Управління Укртрансбезпеки у  Хмельницькій області – в отриманні неправомірної вигоди за ч. 1 ст. 368 Кримінального кодексу України.


Оперативне супроводження в кримінальному провадженні здійснюють працівники УСР у Вінницькій області.
Поліцейські провели обшуки за місцем проживання підозрюваних осіб, у транспортних засобах, під час яких вилучили грошові кошти, мобільні телефони,  документацію, чорнові записи, які підтверджують злочинну діяльність  останніх.  
Як зазначив начальник ГУНП у Вінницькій області Іван  Іщенко, слідство обгрунтовано підозрює  службових осіб Укртрансбезпеки  двох областей та приватного підприємця в організації злочинної схеми.


Досудовим розслідуванням встановлено, що  протягом 2020 року директор приватного підприємства, яке займається вантажними перевезеннями до Хмельницької області, діючи за попередньою змовою з працівником управління Укртрансбезпеки у Вінницькій області,  надавали неправомірну вигоду співробітнику Управління Укртрансбезпеки у Хмельницькій області для забезпечення безперешкодного проїзду вантажних автомобілів.


Транспортні засоби завантажувались будівельними матеріалами понад установлену допустиму норму, поза габаритно-ваговим контролем. При цьому, грошові кошти у якості неправомірної вигоди надавались службовій особі Управління Укртренсбезпеки у Хмельницькій області шляхом перерахунку на банківську картку.


Вирішується питання  про обрання  підозрюваним запобіжного заходу. 

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin