Лікар вищої категорії зароблятиме понад 40 тисяч за роботу з хворими на коронавірусУ Вінниці продовжують комплектувати команди медиків, які працюють у ковідних стаціонарах наших міських лікарень. Потрібні лікарі – анестезіологи, терапевти.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив міський голова Сергій Моргунов:

Фахівцям, які готові надавати допомогу хворим з коронавірусом, ми пропонуємо підвищені муніципальні надбавки, про які я писав раніше. Наприклад, молодий спеціаліст-лікар може отримати нараховану зарплату 37 тис. грн разом з усіма надбавками.

На сьогодні у ковідні команди додатково набрали 2 лікарів та 11 працівників молодшого та середнього медперсоналу. Залучені спеціалісти з інших відділень. Фактично укомплектовані команди у міських лікарнях №1 та №3, пологовому будинку №2.

Але вакансії ще є. Скажу відверто: ситуація з захворюваністю напружена, і зрозуміло, що потреба у персоналі зростатиме разом з розгортанням додаткових ліжок.

Дякую медикам за витримку та усім вінничанам, які дотримуються правил безпеки. Вірус, на жаль, не зникає, але стримувати його поширення ми можемо тільки разом.Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin