Попри війну працівники Центру реабілітації «Гармонія» ім. Раїси Панасюк продовжують активно опікуватися своїми підопічними

Попри війну працівники Центру реабілітації «Гармонія» ім. Раїси Панасюк продовжують активно опікуватися своїми підопічними. Наразі психологи, логопеди та соціальні педагоги консультують їх в онлайн-форматі та поза межами приміщення. Це зумовлено заходами безпеки та необхідністю підтримувати постійний контакт із людьми, які вирішили виїхати з міста на певний час. До тих, хто не змінив місця проживання, фахівці Центру навідуються в разі потреби проведення масажів та лікувальної фізкультури.

Втім, не лише терапією обмежується нині діяльність «Гармонії». Тут подбали і про організацію корисного та цікавого дозвілля для людей з інвалідністю. З настанням теплої погоди запрацював мобільний офіс Центру. Вже два тижні його працівники проводять зустрічі на свіжому повітрі.

«Ми збираємось не у приміщенні, а на вулиці – у місцях, куди людям на візках, милицях чи з ціпком діставатися найбільш зручно та комфортно. Це зазвичай відбувається в їхніх мікрорайонах, поблизу їхніх осель. Це необхідно і в межах безпеки, адже у разі повітряної тривоги люди мають знати, де знаходяться укриття, й мати змогу швидко до них дістатися», – каже директорка Центру реабілітації «Гармонія» ім. Р. Панасюк Олена Чорнобривенко.

Такі зустрічі у мобільному офісі вже відбулися у мікрорайонах Тяжилів, Вишенька, Замостя, а також у зоодворику та Подільському зоопарку. Зокрема, під час пікніка на березі Вишенського озера всі охоче навчалися підтримувати вогонь та готували гречану кашу з м’ясом і кукурудзу.

У «Гармонії» переконані, що такі навички приготування їжі дуже корисні в умовах війни, а тому будуть організовувати польові кухні й надалі. Також у найближчі два тижні на відвідувачів Центру чекає й серія логопедичних пікніків.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin