У Вінниці затвердили умови партнерства з потенційними інвесторами ставків

Розвиток, залучення інвестицій та збереження довкілля поруч з водними об’єктами – це один з пріоритетних напрямків, який зараз реалізують у Вінницькій громаді. Власне, задля цього на приєднаних територіях були створені ініціативні групи “Чиста водойма”, до складу яких увійшли небайдужі місцеві мешканці, чиї присадибні ділянки межують з водоймами. Сьогодні на черговій сесії Вінницької міської ради затвердили деталізовані умови партнерства з потенційними інвесторами на таких ставках, як «Сажавка» (у селі Писарівка) та «Вила-3» (у селі Малі Крушлинці).

Директор департаменту економіки і інвестицій ВМР Максим Мартьянов розповів, що під час роботи на приєднаних територіях виявилося, що місцеві мешканці прагнуть розвивати свої населені пункти та жити у чистому та безпечному довкіллі.

«У Вінницькій міській територіальній громаді налічено 125 ставків. З них 37 ми визначили як перспективні, тобто це ставки, що мають інвестиційну привабливість. Власне, систематизація та впорядкування водних об”єктів лягла в основу Програми розвитку аграрного сектору та забезпечення продовольчої безпеки Вінницької міської територіальної громади на 2023-2025 роки. Зараз ми маємо потенційних інвесторв з Писарівки – Андрія Присяжнюка та Олега Тхора з Малих Крушлинців, які висловили своє бажання взяти в оренду ставок «Сажавка» та ставок «Вила-3» відповідно шляхом участі в аукціоні, відновити їх шляхом їх розчистки, облаштувати гарну зону відпочинку для дітей та дорослих», – розповідає Максим Мартьянов.

Згідно деталізованих умов соціально-економічного партнерства, протягом трьох років з дня укладення договору на цих водних об’єктах має відбутися ряд процесів. Йдеться про очистку ставка та русла, укріплення берегів, створення зони для відпочинку та риболовлі, а також утримання водного об’єкту та прибережної захисної смуги в належному технічному та санітарному стані.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin