Юні вінничани здобули нагороди на Відкритому чемпіонаті міста з вільної боротьби

На кілька днів Вінниця стала ареною для спортивного протистояння, яке завершилося вражаючими перемогами. На Центральному стадіоні міста відбувся Відкритий чемпіонат міста з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2009-2011 р.н., де вихованці міської дитячо-юнацької спортивної школи № 5 здобули: 14 – золотих медалей, 9 – срібних та 5 – бронзових.

Участь цьому турнірі брали 47 спортсменів. Окрім вінничан були борці з Турбівської дитячо-юнацької спортивної школи та Барської ДЮСШ «Колос».

У підсумку чотирнадцять спортсменів із Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи № 5 стали чемпіонами у своїх категоріях: Яна Гаврищук, Софія Ісоян, Ігор Даценко, Дмитро Лісовий, Анастасія Краєвська, Давид Арутюнян, Михайло Олійник, Валерія Іжаківська, Анна Коротюк, Іван Кирилюк, Олег Бевза, Арсеній Пруський, Дар”я та Андрій Дремблюга.

Срібні нагороди вибороли: Костянтин Кошевий, Євгеній Сосонський, Ілля Гуменюк, Даніїл Кошевий, Назарій Даріянко, Руслан Даценко, Богдан Верещак, Олександра Рудніцька та Таїсія Полякова.

Бронзові медалі одержали: Олексій Даценко, Дмитро Ружанський, Єлисей Гуменюк, Владислав Коваль та Лілія Даценко.

Командні місця розподілилися наступним чином: перше місце і заслужено титул чемпіонів Вінниці у команди МДЮСШ № 5, друге місце в спортсменів з Турбова, а третє – ДЮСШ «Колос» з міста Бар.

«Важливо підтримувати молодих спортсменів і розвивати їхні здібності, наше завдання – організувати змагання для вдосконалення і розвитку наших вихованців», – говорить голова комітету по фізичній культурі та спорту Вінницької міської ради Сергій Краєвський.