У Вінниці відновив роботу ще один дитячий садочок

У Вінницькій громаді, 4 березня, запрацював ще один садочок – у мікрорайоні Замостя. Йдеться про ЗДО №47. За словами представників департаменту освіти Вінницької міської ради, поруч облаштували найпростіше укриття.

Завдяки тому, що садочок відчинив свої двері, понад 200 маленьких вінничан зможуть повернутись до офлайн-відвідування дитячого закладу.

«Для жителів нашого мікрорайону працюючий садочок був неабияк потрібний, оскільки багато батьків виявили бажання водити дитину до закладу дошкільної освіти. Відтепер у батьків з’явилась можливість спокійно працювати, адже для наших дітей створений безпечний простір. Тільки за перший день прийому 50 діток завітали до дошкільного закладу», – каже завідувачка садочка Алла Криворучко.

В укритті є резервне освітлення, запаси питної води та їжі, протипожежний інвентар, ігровий простір, місця для сидіння та відпочинку, аптечка, бойлер, санвузли та рукомийники.

Укриття поділене на кілька приміщень для діток різних вікових груп, зокрема в сховищі малеча не тільки перечікує повітряну небезпеку, а ще й може продовжувати заняття згідно з планом.

Загалом у різних мікрорайонах Вінницької міської територіальної громади у офлайн-режимі працює 43 комунальних заклади дошкільної освіти.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin