У Вінницькій громаді організовують благодійні матчі

У Вінницькій громаді за ініціативи футбольних команд, комітету по фізичній культурі і спорту міської ради та федерації футболу міста організовують благодійні матчі. Спортсмени збирають кошти на підтримку військовослужбовців Збройних Сил України. Національний марафон благодійних матчів нині триває у різних містах країни.

Марафон благодійних матчів розпочали у середині квітня. Відтоді провели близько 20 ігор. Загалом у Вінниці зібрали понад 30 тисяч гривень.

Днями у Вінниці благодійний матч зіграли команди «Кusto Agro», «Атланта» та «Спарта». Футболістам вдалось зібрати понад чотири тисячі гривень. Окрім самих гравців, до збору грошей на підтримку військовослужбовців долучаються і вболівальники.

«Це можливість поєднати здоровий спосіб життя та благодійність. За допомогою цих матчів ми можемо підтримати наших захисників. За зібрані кошти буде придбано необхідні тактичні чи інші товари для гравців вінницьких команд, що захищають нашу країну в лавах Збройних Сил України. Ми і надалі допомагатимемо воїнам, які віддано боронять Україну. Разом до перемоги!» – зазначає голова комітету по фізичній культурі і спорту міської ради Сергій Краєвський.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin